برده داری نوین آمریکا
بردگان نوین آمریکا
زایمان پس ازپیوندرحم
حاملگی پس ازپیوندرحم
داستان سه نسل
داستان سه نسل
پیوندسر
اولین اقدام برای پیوندسر

پرستارمهربان

قهرمان ملی آلمان یک قاتل است.

نشانه های سرطان
باعلامت های سرطان آشناشویم
پیوندپوست
تغییرچهره واقعی
درمان گیاهی درد
درمان دردمفاصل باطب گیاهی
خلیج همیشه فارس
سخنگوی ملت درمیان اعراب
Arrow
Arrow
Slider

حضور گروه پزشکی مجمع داوطلبان درمانگر(مدد) در منطقه صفر مرزی خرمشهر و محل ریزش ساختمان متروپل آبادان

نوشته شده توسط واحدخبرایران مدلاین در . ارسال در خبرهای پزشکی ایران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش خبرنگار اداره کل روابط عمومی ؛ مجمع داوطلبان درمانگر (مدد) با دستور دکتر محمد رئیس زاده رئیس کل سازمان نظام پزشکی تشکیل و در سومین سفراستانی خود برای ارائه خدمات داوطلبانه به مردم نیازمند، راهی خرمشهر شد.

درآستانه سوم خرداد (سالروز آزادی خرمشهر) گروه مدد به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان این خطه ، اعلام همبستگی جامعه پزشکی با مردم شهید پرور خرمشهر و ادای تکلیف شرعی و انسانی خود با حضور در روستای 2 هزار نفری سرحانیه واقع در منطقه صفر مرزی خدمات بهداشتی و درمانی را به مردم نیازمند ارائه نمودند.گفتنی است تیم پزشکی گروه مدد برای ارائه خدمات شامل چشم پزشک،اپتومتریست، فوق تخصص جراحی مغزواعصاب، متخصص داخلی، متخصص اطفال،متخصص زنان و زایمان، متخصص قلب و عروق و سنجش تراکم استخوان و ... است که تاکنون حدود 650 مراجعه داشته که از این تعدا 450 الی500 نفر ویزیت شده اند و تعدادی از آن ها به دلیل مشکلات مالی خدمات درمانی لازم را دریافت نکرده و  ضرورت پیگیری امور درمانی برای آن ها بیش از پیش احساس می شد.

 

معادل20 میلیون تومان دارو به صورت رایگان در اختیار نیازمندان قرار گرفت، همچنین تجویز عینک و اهدای رایگان آن توسط تیم چشم پزشکی گروه مدد از جمله اقدامات خیرخواهانه انجام شده در این سفرجهادی بود.

لازم به ذکر است پس از انتشار خبر ریزش ساختمان متروپل در آبادان، دکتر اکبر رنجبر زاده معاون اجتماعی و امور مجلس سازمان نظام پزشکی ، دکتر ابراهیمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، مهندس اسکندری مدیرعامل منطقه آزاد اروند ، دکتر خلیلی معاون سازمان نظام پزشکی آبادان به اتفاق هیات همراه ضمن دیدار با استاندار آبادان در محل ریزش ساختمان متروپل حضور یافته و تیم پزشکی گروه مدد آمادگی 100 درصدی خود را برای مداوای مجروحین این حادثه اعلام نمود.مجروحین حادثه در بیمارستان های ولیعصر(عج) و شهید بهشتی مورد عیادت و دلجویی قرار گرفتند و نیازها و وضعیت بیمارستان ها توسط دکتر ابراهیمی عضو کمیسیون بهداشت مجلس مورد ارزیابی قرار گرفت تا اگرضرورتی احساس شود به وزیر بهداشت گزارش شود.

درباره ی ایران مدلاین

IranMedline

باسلام مدیریت سایت ایران مدلاین با هدف دستیابی آسانتراطلاعات طبی/بهداشتی برای همگان ، بویژه پزشکان و پیراپزشکان ، اقدام به انتشاراین سایت نمود. سایت کنونی که بدنبال تغییرات کلی واساسی برمبنای توصیه ها و پیشنهادات شما عزیزان دستخوش دگرگونی وسیعی شد، حاصل ساعتها تلاش گروه طراحی ، نویسندگان، هنرمندان وپزشکان همکارسایت رابه شما جویندگان علم ودانش ارائه می دهد. معهذا بازهم درانتظار نظرات همه شما هستیم.هدف اصلی سایت، ارائه اطلاعا ت جامع علوم پزشکی و بهداشت و تمام شاخه های وابسته به آن می باشد.لذا استدعا داریم هرگونه کمبودی دراین زمینه رابه ما یادآوری نمائید.

متاسفانه سایت کاملی که تمامی اطلاعات موردنیازشما رادرزمینه علوم پزشکی و حرف وابسته فراهم نماید به زبان فارسی موجودیت نیافته بود، وجهت دستیابی به موضوعات مورد نظرلازم بود تمامی سایتهای فارسی /غیرفارسی راجستجو کنید تا شاید برحسب تصادف به اطلاعات موردنظرتان دسترسی بیابید.