برده داری نوین آمریکا
بردگان نوین آمریکا
زایمان پس ازپیوندرحم
حاملگی پس ازپیوندرحم
داستان سه نسل
داستان سه نسل
پیوندسر
اولین اقدام برای پیوندسر

پرستارمهربان

قهرمان ملی آلمان یک قاتل است.

نشانه های سرطان
باعلامت های سرطان آشناشویم
پیوندپوست
تغییرچهره واقعی
درمان گیاهی درد
درمان دردمفاصل باطب گیاهی
خلیج همیشه فارس
سخنگوی ملت درمیان اعراب
Arrow
Arrow
Slider

اجلاس روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور آغازشد

نوشته شده توسط واحدخبرایران مدلاین در . ارسال در خبرهای پزشکی ایران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین اجلاس روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور در دولت سیزدهم به طور رسمی و با حضور آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه، دکتر قاضی زاده هاشمی، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزیر بهداشت به میزبانی مشهد مقدس آغاز شد.
وزیر بهداشت در این مراسم که در مجتمع شهدای سلامت مشهد مقدس برگزار شد، اظهار داشت: ما مسئولان وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی با امام رضا(ع)عهد می بندیم که با تمام وجود به صورت جهادی و شبانه روزی، خدمتگزار مردم هستیم.

وی افزود: توفیق خدمتگزاری خالصانه به مردم را یک غنیمت می دانیم و شکر نعمت برای ما به معنی کار بیشتر و شبانه روزی و نیز خدمت به مردم است. تعدادی از روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، به تازگی کار خود را آغاز کرده اند و تلاش شبانه روزی و اخلاص و رضایت خداوند را مورد نظر دارند.

دکتر عین الهی خاطرنشان کرد: ما پاسدار خون شهدا به ویژه شهدای عزیز و گرانقدری همچون شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید کاوه و شهید برونسی و تمام شهدای مدافع سلامت هستیم. اعتقاد داریم که روح شهدا، ناظر بر اعمال ما است.

وزیر بهداشت یادآور شد: مدیران وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی، انقلابی، جهادی، پاکدست، متعهد، متخصص و مردمی هستند و امیدواریم با خصوصیت مردمی بودن و خدمتگزاری به آنها بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

گفتنی است در این اجلاس، معاونین، مدیران ارشد، مشاورین و روسای سازمان های تابعه وزارت بهداشت حضور دارند. همچنین گزارش هایی از آخرین وضعیت اجرای برنامه های معاونت ها و سازمان های تابعه وزارت بهداشت ارائه و در مورد برنامه های پیشنهادی برای سالهای آینده بحث و تبادل نظر شد.

درباره ی ایران مدلاین

IranMedline

باسلام مدیریت سایت ایران مدلاین با هدف دستیابی آسانتراطلاعات طبی/بهداشتی برای همگان ، بویژه پزشکان و پیراپزشکان ، اقدام به انتشاراین سایت نمود. سایت کنونی که بدنبال تغییرات کلی واساسی برمبنای توصیه ها و پیشنهادات شما عزیزان دستخوش دگرگونی وسیعی شد، حاصل ساعتها تلاش گروه طراحی ، نویسندگان، هنرمندان وپزشکان همکارسایت رابه شما جویندگان علم ودانش ارائه می دهد. معهذا بازهم درانتظار نظرات همه شما هستیم.هدف اصلی سایت، ارائه اطلاعا ت جامع علوم پزشکی و بهداشت و تمام شاخه های وابسته به آن می باشد.لذا استدعا داریم هرگونه کمبودی دراین زمینه رابه ما یادآوری نمائید.

متاسفانه سایت کاملی که تمامی اطلاعات موردنیازشما رادرزمینه علوم پزشکی و حرف وابسته فراهم نماید به زبان فارسی موجودیت نیافته بود، وجهت دستیابی به موضوعات مورد نظرلازم بود تمامی سایتهای فارسی /غیرفارسی راجستجو کنید تا شاید برحسب تصادف به اطلاعات موردنظرتان دسترسی بیابید.