برده داری نوین آمریکا
بردگان نوین آمریکا
زایمان پس ازپیوندرحم
حاملگی پس ازپیوندرحم
داستان سه نسل
داستان سه نسل
پیوندسر
اولین اقدام برای پیوندسر

پرستارمهربان

قهرمان ملی آلمان یک قاتل است.

نشانه های سرطان
باعلامت های سرطان آشناشویم
پیوندپوست
تغییرچهره واقعی
درمان گیاهی درد
درمان دردمفاصل باطب گیاهی
خلیج همیشه فارس
سخنگوی ملت درمیان اعراب
Arrow
Arrow
Slider

واقعی نبودن تعرفه ها ؛ معضل اساسی جامعه پزشکی است

نوشته شده توسط irimc.org در . ارسال در خبرهای پزشکی ایران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش خبرنگار اداره کل روابط عمومی، دکتر شیرین شجاعی در آئین افتتاح و راه اندازی سازمان نظام پزشکی شهرستان قدس به عنوان اولین نظام پزشکی تازه تاسیس در این دوره کاری اظهار کرد:

شهرستان قدس نزدیک به 700 عضو نظام پزشکی دارد که 500 نفر از همکاران در بخش خصوصی و 200 نفر در بخش دولتی مشغول ارائه خدمت به مردم هستند و پس از این که درخواست جداسازی شهرستان قدس را از ملارد و شهریار ارائه دادیم، با فراخوانی از همکاران درخواست نمودیم جهت تهیه ملک برای تاسیس سازمان نظام پزشکی مستقل کمک های مالی خود را ارسال نمایند.

011A95091

 

وی افزود :به همت اعضای هیات مدیره و اعضای جامعه پزشکی سطح شهرستان قدس و بدون کوچکترین کمک مالی از سوی استانداری، فرمانداری یا شهرداری توانستیم ملکی را تهیه نموده و اقدام به راه اندازی سازمان نظام پزشکی شهرستان قدس نمائیم.

وی بزرگترین مشکل جامعه پزشکی را در حال حاضر مبحث تعرفه ها دانست و گفت: اکثر همکاران در سطح شهرستان قدس بدلیل وسع مالی و بضاعت کم برخی از مراجعین؛ تلاش می کنند خدمات درمانی لازم را بطور رایگان به مردم ارائه دهند و با توجه به این که تعرفه های خدمات تشخیصی و درمانی همواره با میزان واقعی خود فاصله داشته، بسیاری از همکاران با مشکلات اقتصادی مواجه هستند.

شجاعی خاطرنشان کرد: از مسئولان امر درخواست می کنیم نسبت به واقعی نمودن تعرفه های خدمات پزشکی اقدامات و پیگیری های لازم را انجام دهند تا همکاران از حداقل حقوق لازم برای یک زندگی آبرومند برخوردار باشند.

درباره ی ایران مدلاین

IranMedline

باسلام مدیریت سایت ایران مدلاین با هدف دستیابی آسانتراطلاعات طبی/بهداشتی برای همگان ، بویژه پزشکان و پیراپزشکان ، اقدام به انتشاراین سایت نمود. سایت کنونی که بدنبال تغییرات کلی واساسی برمبنای توصیه ها و پیشنهادات شما عزیزان دستخوش دگرگونی وسیعی شد، حاصل ساعتها تلاش گروه طراحی ، نویسندگان، هنرمندان وپزشکان همکارسایت رابه شما جویندگان علم ودانش ارائه می دهد. معهذا بازهم درانتظار نظرات همه شما هستیم.هدف اصلی سایت، ارائه اطلاعا ت جامع علوم پزشکی و بهداشت و تمام شاخه های وابسته به آن می باشد.لذا استدعا داریم هرگونه کمبودی دراین زمینه رابه ما یادآوری نمائید.

متاسفانه سایت کاملی که تمامی اطلاعات موردنیازشما رادرزمینه علوم پزشکی و حرف وابسته فراهم نماید به زبان فارسی موجودیت نیافته بود، وجهت دستیابی به موضوعات مورد نظرلازم بود تمامی سایتهای فارسی /غیرفارسی راجستجو کنید تا شاید برحسب تصادف به اطلاعات موردنظرتان دسترسی بیابید.