برده داری نوین آمریکا
بردگان نوین آمریکا
زایمان پس ازپیوندرحم
حاملگی پس ازپیوندرحم
داستان سه نسل
داستان سه نسل
پیوندسر
اولین اقدام برای پیوندسر

پرستارمهربان

قهرمان ملی آلمان یک قاتل است.

نشانه های سرطان
باعلامت های سرطان آشناشویم
پیوندپوست
تغییرچهره واقعی
درمان گیاهی درد
درمان دردمفاصل باطب گیاهی
خلیج همیشه فارس
سخنگوی ملت درمیان اعراب
Arrow
Arrow
Slider

دفاع معاون اداره کل تجهیزات پزشکی از تولیدات با کیفیت داخلی

نوشته شده توسط واحدخبرایران مدلاین در . ارسال در خبرهای پزشکی ایران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: با توجه با تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از تولیدات تجهیزات پزشکی وظیفه خود می دانیم از تولیدات با کیفیت دفاع کنیم و اگر کالایی نمونه تولید داخل آن کفاف بازار را می‌دهد اجازه واردات آن از خارج از کشور را نمی دهیم.

به گزارش وبدا، اسحاق عامری با بیان این مطلب و در پاسخ به برخی اظهارات در زمینه تجهیزات پزشکی تولید داخل افزود: در دوران پاندمی کرونا که برخی از کشورها اجازه ارسال حتی یک ماسک را به سایر کشورها نمی‌دانند همین شرکت های دانش بنیان داخلی بودند که با افزودن خطوط تولید در صف اول مقابله با کرونا بودند و ما را از بیگانگان تا حد زیادی بی نیاز کرده اند.

وی افزود: درحال حاضر شرکت‌های تولید کننده تجهیزات پزشکی به ۵۴ کشور جهان صادرات دارند و شرکت های حوزه تجهیزات پزشکی به لبه تکنولوژی در این حوزه دست یافته اند.

درباره ی ایران مدلاین

IranMedline

باسلام مدیریت سایت ایران مدلاین با هدف دستیابی آسانتراطلاعات طبی/بهداشتی برای همگان ، بویژه پزشکان و پیراپزشکان ، اقدام به انتشاراین سایت نمود. سایت کنونی که بدنبال تغییرات کلی واساسی برمبنای توصیه ها و پیشنهادات شما عزیزان دستخوش دگرگونی وسیعی شد، حاصل ساعتها تلاش گروه طراحی ، نویسندگان، هنرمندان وپزشکان همکارسایت رابه شما جویندگان علم ودانش ارائه می دهد. معهذا بازهم درانتظار نظرات همه شما هستیم.هدف اصلی سایت، ارائه اطلاعا ت جامع علوم پزشکی و بهداشت و تمام شاخه های وابسته به آن می باشد.لذا استدعا داریم هرگونه کمبودی دراین زمینه رابه ما یادآوری نمائید.

متاسفانه سایت کاملی که تمامی اطلاعات موردنیازشما رادرزمینه علوم پزشکی و حرف وابسته فراهم نماید به زبان فارسی موجودیت نیافته بود، وجهت دستیابی به موضوعات مورد نظرلازم بود تمامی سایتهای فارسی /غیرفارسی راجستجو کنید تا شاید برحسب تصادف به اطلاعات موردنظرتان دسترسی بیابید.