برده داری نوین آمریکا
بردگان نوین آمریکا
زایمان پس ازپیوندرحم
حاملگی پس ازپیوندرحم
داستان سه نسل
داستان سه نسل
پیوندسر
اولین اقدام برای پیوندسر

پرستارمهربان

قهرمان ملی آلمان یک قاتل است.

نشانه های سرطان
باعلامت های سرطان آشناشویم
پیوندپوست
تغییرچهره واقعی
درمان گیاهی درد
درمان دردمفاصل باطب گیاهی
خلیج همیشه فارس
سخنگوی ملت درمیان اعراب
Arrow
Arrow
Slider

امروز مردم برکت را بهتر می شناسند

نوشته شده توسط https://behdasht.gov.ir در . ارسال در خبرهای پزشکی ایران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

وزیر بهداشت گفت: یکی از افتخارات وزارت بهداشت، همراهی و همکاری دستگاه ها، ارگانها و سازمان های مختلف با این وزارتخانه است و امروز در واکسیناسیون می بینید که همه دستگاه ها و گروه های مردمی، جهادی و داوطلب به وزارت بهداشت کمک می کنند.

 

به گزارش وبدا، دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه بهره برداری از 50 طرح بیمارستانی، بهداشتی و درمانی برکت در سراسر کشور، اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از نهادهای انقلابی است که در جهت رفع مشکل محرومان کشور فعالیت می کند و اقدامات انقلابی را در حوزه های مختلف انجام می دهد.

وی افزود: یکی از مشکلات مناطق محروم، امکانات اندک حوزه سلامت است و امروز خوشبختانه 50 طرح حوزه سلامت در مناطق محروم کشور به بهره برداری رسید و امیدواریم که با افتتاح این طرح ها، بخشی از مشکلات مردم در مناطق محروم را برطرف کنیم. این طرح ها حتما ادامه خواهد یافت.

وزیر بهداشت تاکید کرد: امروز مردم برکت را بهتر می شناسند چون خیلی از مردم، مشتاق تزریق واکسن کووایران برکت هستند که این واکسن توسط نهادی انقلابی و جهادی و با تلاش مجاهدانه دانشمندان ایرانی، در مدتی کوتاه ساخته شده و یکی از واکسن های با کیفیت کشور و دنیا است. علاوه بر ساخت واکسن، بنیاد برکت سالهای زیادی است که در محرومیت زدایی فعال است و در حوزه دارویی نیز موفقیت های قابل توجهی داشته است.

دکتر عین اللهی خاطرنشان کرد: از دکتر مخبر که 14 سال در ستاد اجرایی فعالیت انقلابی و جهادی داشته که منجر به دستاوردهای بی شماری از جمله تولید واکسن برکت، داروهای مختلف و فعالیت های محرومیت زدایی شده است ، تقدیر می کنیم.

وی گفت: دیروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، رییس جمهور در مورد مدیریت هوشمند کرونا صحبت کرد. در این طرح به دنبال این هستیم که برخی از محدودیت ها را برای افرادی که واکسن تزریق کرده اند، برداریم و مردم راحت تر بتواند به زندگی و کسب و کار خود بپردازند.

وزیر بهداشت افزود: حدود یک سال و نیم است که مدارس تعطیل است و به صورت حضوری برگزار نمی شد و طبیعی است با واکسیناسیون دانش آموزان و معلمان، بازگشایی راحت تر انجام می شود. پیش بینی می شود که مقطع متوسطه از اواسط آبان ماه و مقطع دبستان پس از انجام بررسی های کارشناسی و احتمالا در آذرماه، بازگشایی شوند.

دکتر عین اللهی عنوان کرد: بازی تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی با حضور تعداد محدودی از هواداران برگزار می شود البته این افراد باید دو دُز واکسن کرونا را تزریق کرده باشند.

وی در ادامه گفت: متاسفانه رشد جمعیت در کشور، روند مناسبی نداشته که علامت خطر برای کشور است. کشوری که به سمت سالمندی می رود، با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد. بخشی از اقدامات مربوط به رشد جمعیت مانند درمان زوجین نابارور، مربوط به وزارت بهداشت است اما با همکاری همه ارگانهای موثر و نمایندگان مجلس، امیدواریم با طرح های تشویقی که ارائه می شود بتوانیم شاهد رشد مناسب جمعیت در کشور باشیم.

منبع https://behdasht.gov.ir

درباره ی ایران مدلاین

IranMedline

باسلام مدیریت سایت ایران مدلاین با هدف دستیابی آسانتراطلاعات طبی/بهداشتی برای همگان ، بویژه پزشکان و پیراپزشکان ، اقدام به انتشاراین سایت نمود. سایت کنونی که بدنبال تغییرات کلی واساسی برمبنای توصیه ها و پیشنهادات شما عزیزان دستخوش دگرگونی وسیعی شد، حاصل ساعتها تلاش گروه طراحی ، نویسندگان، هنرمندان وپزشکان همکارسایت رابه شما جویندگان علم ودانش ارائه می دهد. معهذا بازهم درانتظار نظرات همه شما هستیم.هدف اصلی سایت، ارائه اطلاعا ت جامع علوم پزشکی و بهداشت و تمام شاخه های وابسته به آن می باشد.لذا استدعا داریم هرگونه کمبودی دراین زمینه رابه ما یادآوری نمائید.

متاسفانه سایت کاملی که تمامی اطلاعات موردنیازشما رادرزمینه علوم پزشکی و حرف وابسته فراهم نماید به زبان فارسی موجودیت نیافته بود، وجهت دستیابی به موضوعات مورد نظرلازم بود تمامی سایتهای فارسی /غیرفارسی راجستجو کنید تا شاید برحسب تصادف به اطلاعات موردنظرتان دسترسی بیابید.