سبزی ها،غلات ،میوه جات،وداروهای گیاهی

خواص خاکشیر - آشنایی با فواید و مضرات خاکشیر

نوشته شده توسط traditional.sbmu.ac.ir در . ارسال در سبزی ها،غلات ،میوه جات،وداروهای گیاهی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

خاکشیر شاید یکی از نوشیدنی‌های موردعلاقه‌ ما در تابستان باشد و شاید این نوشیدنی ما را به یاد خاطرات خوش کودکی و تابستان‌هایی که در حیاط بازی می‌کردیم و بعد برای رفع خستگی، مادربزرگ یک لیوان خاکشیر برایمان درست می‌کرد، بیندازد.

درمان زگیل مقعدی درطب سنتی

نوشته شده توسط https://healing-colorectal.com در . ارسال در سبزی ها،غلات ،میوه جات،وداروهای گیاهی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بیماری زگیل مقعدی روش های درمانی زیادی دارد. یکی از درمان هایی که در ابتدای بیماری استفاده می شود، درمان های طب سنتی است. لازم به ذکر است،

باقلا

نوشته شده توسط واحدخبرایران مدلاین در . ارسال در سبزی ها،غلات ،میوه جات،وداروهای گیاهی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

باقلا گیاهی است با نام علمی VICIA FABA از خانواده نخود. بشر از قدیم با این گیاه آشنا بوده و حداقل ۶ هزار سال قبل از میلاد در مناطق وسیعی از شرق مدیترانه کشت می شده است. باقلای تازه و سبز تا ۸۰ درصد و نوع خشک آن تا ۱۸ درصد آب دارد. ترکیب های مهم آن شامل اسیدهای آمینه مختلف، ویتامین ها و مواد معدنی است.

تقویت حافظه وطب گیاهی

نوشته شده توسط دکترنخعی در . ارسال در سبزی ها،غلات ،میوه جات،وداروهای گیاهی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بهترین گیاهان برای تقویت ذهن وحافظه کدام ها هستند.چه روش هائی راجهت بهبود حافظه خودپیشنهادمی نمائید.دراینجا،داروهای گیاهی بی خطری که می تواند کمک کننده باشدمعرفی کنیم:

درباره ی ایران مدلاین

IranMedline

باسلام مدیریت سایت ایران مدلاین با هدف دستیابی آسانتراطلاعات طبی/بهداشتی برای همگان ، بویژه پزشکان و پیراپزشکان ، اقدام به انتشاراین سایت نمود. سایت کنونی که بدنبال تغییرات کلی واساسی برمبنای توصیه ها و پیشنهادات شما عزیزان دستخوش دگرگونی وسیعی شد، حاصل ساعتها تلاش گروه طراحی ، نویسندگان، هنرمندان وپزشکان همکارسایت رابه شما جویندگان علم ودانش ارائه می دهد. معهذا بازهم درانتظار نظرات همه شما هستیم.هدف اصلی سایت، ارائه اطلاعا ت جامع علوم پزشکی و بهداشت و تمام شاخه های وابسته به آن می باشد.لذا استدعا داریم هرگونه کمبودی دراین زمینه رابه ما یادآوری نمائید.

متاسفانه سایت کاملی که تمامی اطلاعات موردنیازشما رادرزمینه علوم پزشکی و حرف وابسته فراهم نماید به زبان فارسی موجودیت نیافته بود، وجهت دستیابی به موضوعات مورد نظرلازم بود تمامی سایتهای فارسی /غیرفارسی راجستجو کنید تا شاید برحسب تصادف به اطلاعات موردنظرتان دسترسی بیابید.